• Murované a montované stavby

  • Zruby, drevenice a drevodomy

  • Nízkoenergetické a pasívne domy

  • Vizualizácie interiérov

  • Rekonštrukcie a obnovy stavieb

Architektúra a projekcia

Poskytujeme komplexné architektonické a projekčné služby v oblasti pozemných stavieb, projekty novostavieb, obnovy a rekonštrukcie objektov, projekty jednoduchých a drobných stavieb a pod. Vypracujeme projektovú dokumentáciu vo všetkých stupňoch projektu, od architektonickej štúdie po realizačné projekty.
Čítaj viac ...

3D vizualizácie

Naša spoločnosť ponúka tvorbu 3D vizualizácií architektonických objektov. 3D grafika a 3D vizualizácie sú silným nástrojom s vysokým potenciálom a prakticky neobmedzeným množstvom možností prezentácie budúcich objektov a priestorov. Na základe Vašich požiadaviek vieme vytvoriť návrhy a vizualizácie interérov a exteriérov ...
Čítaj viac ...

Návrh interiérov a exteriérov

Vrámci návrhu interiérov sa snažíme, aby priestor odrážal vkus a štýl jeho majiteľov a obyvateľov. Takýto priestor musí spĺňať okrem estetických požiadaviek aj nároky na funkčnosť, prevádzku a v neposlednom rade aj požiadavky na ľahkú a nenáročnú údržbu. Architektonické riešenie priestorov zahŕňa návrh, resp. výber a rozmiestnenie nábytku, osvetlenia a ...
Čítaj viac ...

Posledné projekty

O nás

Architektonicko-projekčný ATELIÉR CMY vznikol s cieľom poskytovať komplexné architektonické a projekčné služby, v oblasti pozemných stavieb. Spojením kreativity, technických vedomostí a praktických skúseností sa snažíme vytvárať projekty podľa individuálnych potrieb a možností investora.
Projektovú dokumentáciu vypracovávame vo všetkých stupňoch od architektonickej štúdie, cez projekty pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, dokumentáciu pre realizáciu stavby a tendrovú dokumentáciu, až po projekty skutočného vyhotovenia stavby.
Architektonickú a projekčnú činnosť ďalej rozširujeme o návrh interiérov a extereiérov stavieb a tvorbu profesionálnych 3D vizualizácií stavebných objektov.

kolektív Ateliéru CMY

Zaujímavé odkazy

STAV-KOMPT - realizácia odvetraných fasád

FunderMax - kompaktné dosky pre exteriér a interiér

JAFHOLZ Slovakia - drevo a drevársky materiál, kompaktné dosky

HG-COLOR - omietky, maľby, nátery a stavebná chémia

MOJPROJEKT - projekty zrubov a drevodomov